You are here: Home » papieros elektroniczny » Czy e-papierosy się pali?

Czy e-papierosy się pali?

Temat bardzo nietypowy bowiem bardzo często wspomina się że epapieros się pali. Ale czy aby na pewno można tak powiedzieć o produktach czy też urządzeniach elektronicznych które mają za zadania zastąpić nam realnie szkodliwe papierosy gdzie większość substancji szkodzi naszemu zdrowiu. Osoby korzystające z e-papierosów tak naprawdę nie palą ponieważ w istocie nie ma przecież żadnych produktów spalania ano też procesu który zachodzi w prawdziwych fajkach . Warto to zaznaczyć ponieważ z e-papierosa oraz innych podobnych urządzeń nie wydobywa się dym a co za tym idzie w powietrze nie unoszą się żadne substancje smoliste ich tu po prostu nie ma i dlatego też nie można mówić o jakimkolwiek zagrożeniu dla innych ponieważ prawda jest taka że żadnego zagrożenia nie możemy zaobserwować.

Papieros elektroniczny we współczesnym świecie

e-papierosE-papierosy mogą być więc dobrym produktem zwłaszcza dla tych osób które chcą rzucić tak naprawdę prawdziwe palenie. W tym wszystkim możemy zobaczyć tak naprawdę wiele ciekawych rzeczy zwłaszcza jeśli zauważymy że samo palenie odbywa się tutaj na zasadzie podgrzania płynu znajdującego się w środku papierosa tak zwanego liquida do temperatury wrzenia. Jednym produktem jaki wypuszczamy przez usta jest czysta para wodna. Tak więc z ust nie będzie nam śmierdziało i to też jest wielka zaleta samego e-papierosa który przecież jest nowością i tak naprawdę nikt nie może powiedzieć czegoś na temat szkodliwości ponieważ do tej pory nie doczekano się adekwatnych badań które byłyby w stanie zadowolić wszystkich zainteresowanych. Tak więc temat jest bardziej świeży i nadal otwarty ale to nie oznacza że w tym przypadku należy zaniechać z elektronicznych papierosów wręcz przeciwnie.

Palenie normalnych papierosów

Jeśli mamy palić normalne fajki i szkodzić innym ludziom to o wiele lepiej robić to we własnym zakresie i szkodzić jedynie sobie jeśli faktycznie okaże się że e-papierosy są jednak szkodliwe. Może nie wypada tutaj zachwalać tradycyjnych papierosów ale w tamtym przypadku wiemy co nam grozi ponieważ zwykły papieros i jego szkodliwość jest nam znana od wielu lat. W przypadku e-fajki nie mamy żadnych konkretnych informacji są to jedynie strzępki tego co usłyszymy w telewizji czy też innych mediach. Nie zawsze są to też informacje prawdziwe do dziś istnieje przecież wiele mitów na temat e-papierosów nie dość że są one powielane to jeszcze tworzą się nowe. Najlepiej jest palić elektroniczne papierosy ale z rozwagą nie przesadzajmy z tego typu paleniem ponieważ co za dużo to nie zdrowo i może się to przełożyć w konsekwencji na nasze zdrowie.