You are here: Home » Informacje ze świata » Wykonanie telefonu xiaomi redmi 3S – recenzja

Wykonanie telefonu xiaomi redmi 3S – recenzja

Dobry telefon powinien być nie tylko nowoczesny i bardzo urozmaicony, bo liczy się też jakość jego wykonania, która wpływa bezpośrednio na jego trwałość, użyteczność oraz funkcjonalność. Tak sprawdzające się urządzenia tworzy obecnie marka Xiaomi, która wypuściła ostatnio na rynek produkt Xiaomi redmi 3S. Jak zatem sprawdza się on w rzeczywistości, czyli jaka jest jakość jego wykonania?

Prezentacja smartfona

Pomimo tego, iż telefon wykonano przy użyciu najniższych kosztów, jego jakość wcale nie jest równie niska. Niektórzy twierdzą, że jest wręcz odwrotnie, ponieważ redmi 3S to urządzenie bardzo trwałe i bardzo dobrze wykonane. Tył sprzętu jest metalowy, a zatem naprawdę solidny i odporny na uszkodzenia mechaniczne, a został połączony z praktycznymi wstawkami, które w żadnym wypadku nie skrzypią, gdy użytkownik telefonu zaczyna z niego korzystać.

Poprzednie wersje xiaomi

redmi-3sOgólny wygląd modelu jest dość męski, dlatego różni się od prezencji wcześniejszej wersji tego telefonu, który miał różne dodatki o dość kobiecym charakterze. To jednak wpływa pozytywnie na odbiór xiaomi redmi 3S, bo dzięki temu staje się on telefonem uniwersalnym, jaki spodoba się i kobietom, i mężczyznom. Przód modelu został wykonany ze szkła hartowanego, jakim przykryta jest dioda powiadomień. Znalazła się ona pod przyciskami funkcjonalnymi, których jedyną wadą jest to, że nie są one podświetlane. Nie powinno to jednak nikomu za bardzo przeszkadzać, ponieważ są one na tyle widoczne, że nie potrzebują dodatkowych podświetleń. Mimo tego, iż szkło wygląda na dość jakościowe, warto je jeszcze czymś zabezpieczyć, ponieważ xiaomi nie podaje, jaki jest jego producent.

Dobry telefon powinien koniecznie charakteryzować się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem. Tymi cechami wykazuje się właśnie xiaomi redmi 3S, dlatego usatysfakcjonuje on nawet najbardziej wymagających użytkowników komórek. Wszyscy z nich będą zachwyceni, gdy tylko wezmą do ręki nową propozycję Xiaomi. Bez wątpienia sprawdza się ona zawsze rewelacyjnie i jest niesłychanie wytrzymała.